Publicat 02 Ian 2019 | Expiră 02 Feb 2019

Operator CNC /Muncitor in productie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Masina de frezat CNC 3 - 4 - 5 axe Fanuc (nu este nevoie de programare, dar este un avantaj) -
Se lucreaza cu profile din aluminiu - Producție în serie -
Se cauta persoane independente, proactive! -
Se incepe pe Fanuc cu 3 axe / mai tarziu pe 4 si 5 axe, atunci când există un candidat care are experiență pe tot ce ar fi perfect!
-Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu
-Se lucrează cu 2 schimburi.
- Nu este doar o slujbă de operare, ci și o muncă de producție.
Se poate intampla sa fie o saptamana intreaga, nu in spatele masinii cnc. Este necesara miscarea materialelor in incinta fabricii.

Descrierea jobului

Eastmen Human Resources cauta spre angajare operatori CNC. Se fac profiluri de aluminiu pentru companiile internaționale, de exemplu pentru industria de autobuze

Se ofera:
Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata
Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
Pe timpul sederii in Olanda aveti la dispozitie asistenta în lb. romana
Salariu atractiv, plata saptamanala in EUR
Cazare in conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit
Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea
Optional - Inchiriere autoturism, de asemenea in conditii foarte bune

Eastmen (cu atestat NBBU/ NEN 4400 / VCU) este o companie olandeza care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă (personal tehnic calificat), în Olanda. Recrutam, selectam si angajam lucrători calificați pentru partenerii si clientii nostri olandezi, din birourile noastre din Utrecht, Romania si Budapesta.

Expirat

Operator CNC /Muncitor in productie  -  Eastmen Human Resources B.V.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles