Publicat 01 Iul 2006 | Reactualizat 03 Iul 2006 | Expiră 01 Aug 2006

Operator Callcenter

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

We are looking for individuals with excelent english skills, can work as part of the team, friendly, outgoings, good telephone manner. Callcenter experience welcomed

Descrierea jobului

Telephone sales to UK market. Opportunities of advancement. Salaries between 150 - 500 euro. The address is Str. Cooperatiei, nr. 5, (Prelungirea Ghencea)

If you want to know more about us go on our web site www.elitecallcenter.com

Expirat
Operator Callcenter  -  SC Elite Trading Impex

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles