Publicat 15 Mar 2019 | Reactualizat 28 Mar 2019 | Expiră 15 Apr 2019

OPERATOR CALLCENTER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- cunostinte operare calculator;
- persoana dinamica, responsabila, serioasa, rezistenta la stres;
- usurinta in exprimare;
- bune abilitati de comunicare;
- orientare catre client;
- capacitate de concentrare;
- cunostinte utilizare PC: MS Office, Browser Internet, E-mail/Outlook;

Descrierea jobului

Reprezinta un plus:

- cunostinte medicale
- bune cunostinte de limba engleza;
- experienta anterioara pe un post similar;

Descrierea postului:
- preluare apeluri telefonice;
- programare/reprogramare clienti
- redirectionarea apelurilor telefonice;
- informare promotii si oferte speciale
- preluare solicitari;

Descrierea companiei

Compania activeaza in domeniul IT si Telecomunicatii.
Colectiv tanar si lucru in echipa.

Expirat
OPERATOR CALLCENTER  -  Intrabit Residential

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles