Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Operator Call Center

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-entuziasm
-abilitati de comunicare si putere de convingere
-orientare spre client
-seriozitate
-atitudine pozitiva
-punctualitate

Descrierea jobului

Cunostinete minime Microsoft Office (Excel)
Programul de lucru: 08:30-16:30 (8 ore/zi) luni-vineri

Compania noastră se ocupă cu organizarea unor seminarii de sănătate şi nutriţie, în toată ţara, iar operatorul nostru call center are obligaţia de a invita persoanele din diferite localitaţi să participe la acest gen de evenimente.

Expirat
Operator Call Center  -  S.C. Moden kitchen S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles