Gratis

Operator Call Center

SKINMED CLINIC

Candidatul Ideal

Descriere: Clinica SKINMED caută un Operator Call Center dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți abilități excelente de comunicare și sunteți pasionat de asistența medicală, vă așteptăm să aplicați!

Cerințe:
  • Experiența anterioară într-un rol similar este obligatorie
  • Cunostinte de baza despre terminologia medicala reprezinta un avantaj
  • Abilități excelente de comunicare și ascultare.
  • Cunoștințe de operare a calculatorului.
  • Atitudine pozitivă și orientată către soluții.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Preluarea apelurilor de la pacienți și furnizarea de informații relevante despre serviciile noastre medicale.
  • Programarea și gestionarea programărilor pentru consultații, analize sau alte servicii medicale.
  • Răspunderea la întrebările și nelămuririle pacienților cu profesionalism și empatie.
  • Inregistrarea corecta a informatiilor pacientilor in sistemul nostru informatic
Beneficii:
  • Salariu competitiv.
  • Tichete de masă.
  • Reducere la produsele si serviciile clinicii.
  • Mediu de lucru profesionist și prietenos.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem! 🌟

SKINMED® Clinic este un centru de excelenta in dermatoestetica care ofera servicii medicale la cel mai inalt nivel. SKINMED® Clinic a revolutionat domeniul dermatologiei estetice si patologice, printr-o viziune care pune pacientul pe primul loc. La SKINMED® Clinic, ideea de bază este că sănătatea înseamnă o stare de bine în general. De aceea am înglobat în Clinică o serie de specialități medicale și de terapii complementare, menite să iți ofere soluții moderne și eficiente pentru problemele medicale și estetice.

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024