Operator call center

S.C. KAZINST GRUP S.R.L. 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal are:

Experiență anterioară într-un departament de suport clienț sau în call center.
Abilități de comunicare și de convingere.
Orientare către client.
Cunoștințe de operare PC.

Descrierea jobului

Alături de echipa Kazan veți beneficia de:

Traininguri tehnice și de vânzări
Contract pe perioadă nedeterminată
Salariu motivant
Bonuri de masă
Posibilitatea de dezvoltare profesională
Bonusuri în funcție de performanță
Team-building periodic

Societatea Kazinst Grup SRL activează de 12 ani în domeniul comercializării produselor și echipamentelor de instalații termice, hidro și sanitare, climatizare și electrice. În prezent, suntem prezenți în piața din România în Cluj, Iași, Vaslui și Bârlad.

Publicat 3 Iun. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.