Gratis

Operator Call Center/Receptie

Centrul Medical Lotus-med SRL

Candidatul Ideal

Echipa de Receptie cauta coleg nou pentru pozitia de Receptionist/Operator Call-Center. Ne dorim sa ne intregim echipa cu un nou membru care sa promoveze activ valorile Centrului Medical LOTUS-MED si anume: grija fata de oameni și nevoile lor, onestitate fata de pacienti, calitatea serviciilor oferite, profesionalism, integritate si spirit de echipa.

Esti persoana potrivita daca:

Esti absolvent de studii medii/superioare
Te consideri o persoana dinamica, responsabila, organizata si cu initiativa
Te mandresti cu o atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, bune abilitati de comunicare si relationare
Esti deschis/a la un tot ce inseamna nou, iar oportunitatile de invatare te motiveaza
Ai cunostinte medii/avansate de utilizare a calculatorului
Cunosti aplicatia EasyMedical (criteriu nu obligatoriu, insa constituie avantaj)

Descrierea jobului

- Indruma pacientii si ofera acestora suportul de care au nevoie telefonic
- Inregistreaza in sistemul EasyMedical datele pacientului (informatiile de pe biletele de trimitere sau informatiile legate de serviciile cu plata)
- Programeaza pacientii la diverse investigatii medicale
- Informează pacienții cu privire la investigațiile oferite, la protocolul de recoltare a probelor biologice, la programul de lucru și la termenele de eliberare a rezultatelor
- Ofera medicilor suportul necesar pentru a asigura pacientilor o experienta de nivel ridicat
- Promoveaza activ serviciile si investigatiile oferite de Centrul Medical LOTUS-MED

Locatia: Centrul Medical LOTUS-MED, str. Dornei nr 79 sector 1, Bucuresti (3 minute distanta de statia de metrou 1 Mai)

Daca indeplinesti conditiile de mai sus si ti se pare interesanta oportunitatea de a face parte din echipa de Receptie
LOTUS-MED, te rugam sa aplici la acest job avand CV-ul cat mai complet.

Abia asteptam sa te cunoastem!

Centrul medical integrat de diagnostic si tratament LOTUS-MED activeaza in segmentul medical privat, oferind servicii medicale clinice si de laborator, inclusiv anatomie patologica. In prezent, LOTUS-MED ofera servicii medicale din peste 20 de specialități, dezvoltand centre integrate in care pacientii sunt tratati multidisciplinar precum Centru Integrat in Tratarea Afectiunilor Oncologice sau Centru Integrat de Diabet, Nutriție și Boli Metabolice.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024