Operator Call Center full-time

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Diploma de bacalaureat-obligatoriu;
  • Persoane sociabile, comunicative, care se integreaza rapid in colectiv si care au o exprimare clara si cursiva;
  • Persoane cu si fara experienta in call center, inclusiv studenti dornici sa invete si sa progreseze;
  • Persoane cu capacitatea de a se adapta la interlocutori de tipologii diferite;

Descrierea jobului

  • Contactarea potentialilor respondenti pentru aplicarea interviurilor telefonice (outbound);
BENEFICII:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Program de lucru: 9.00 - 17.30(L-V);
  • Salariu atractiv, ce creste cu fiecare an de vechime in cadrul firmei;
  • Bonus anual in functie de performanta;
  • Mediu placut de munca, echipa tanara, energica;
  • Respect si aprecierea rezultatelor muncii depuse.

Companie full-service de market research, orientata spre mai multe domenii de activitate din Romania.
Compania noastra sprijina companiile in luarea unor decizii inteligente, in obtinerea de rezultate mai bune intr-o perioada mai scurta de timp si in validarea performantei produselor.
Sediul in sectorul 1, cu acces rapid la metrou si transport in comun.
Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 31 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos