Gratis

Operator calitate

Sami Instruments Europe S.R.L.

Candidatul Ideal

- Cunostinte desen tehnic;
- Indemânare, precizie şi rigurozitate;
- Capacitatea de a evalua şi a lua decizii;
- Cunostinte word/excel - avantaj.

Descrierea jobului

- Cunoaște, utilizează și intretine instrumentele de măsură și control;
- Măsoară şi verifică piesele folosind instrumentele de măsură conform cerinţelor tehnice;
- Completeaza documentele referitoare la producție.

Beneficii:
Tichete de masa (18 lei/zi);
Decontare transport;
Prime de sarbatori.

Punct de lucru: Maracineni, judetul Arges

Suntem o companie de prelucrari mecanica, parte din grupul Wika Group,care este un lider mondial pe piata tehnologiei de masurare, oferind o gama complexa si numeroasa de instrumente mecanice si electronice.
Grupul dezvolta solutii bazate in intregime pe componentele tehnologiei de masurare de inalta calitate, accestea din urma fiind integrate in procesele de afaceri ale clientilor.Dupa infiintarea Grupului in 1946 si fondarea primei filiale in 1960, in prezent exista 43 de filiale in diferite regiuni geografice.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 30 Mai 2024