Publicat 22 Oct 2020 | Reactualizat 19 Nov 2020 | Expiră 22 Nov 2020

Operator calitate

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Acuitate vizuala;
• Organizat, metodic si orientat pe detalii;
• Disponibilitate si flexibilitate;
• Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa;
• Operarea PC constituie un avantaj.
• Disponibilitate lucru in ture

Descrierea jobului

Dеsfășoarа аctivitati dе control tehnic dе cаlitаtе, inspеcții si încеrcări la nivelul sociеtаtii, in conformitаtе cu metoda de lucru;
Urmărеștе permаnеnt încadrаrеa in standardele de calitate si asigura realizarea activităților de inspecții si verificare pe tot parcursul desfasurarii proceselor de producție cat si la final, conform procedurilor aferente,
Tine evidenta si gestionează documentele si înregistrările aferente controlului calitatii produselor livrate
Cooperează pentru imbunatatirea calitatii lucrărilor/produselor.

Quality Engineering and Inspection Services este o companie care isi desfasoara activitatea in domeniul Automotive, specializata in controlul tehnic al calitatii si in customer liaison.

Expirat
Operator calitate  -  Quality Engineering And Inspection Services S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles