Publicat 16 Iul 2006 | Reactualizat 16 Aug 2006 | Expiră 16 Aug 2006

Operator calculator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte operare PC - programe office, email, browsing, culegere baze de date
- Comunicativitate, adaptabilitate, lucru in echipa
- Cunostinte economice (contabilitate/gestiune) constituie un avantaj
- Cunostinte lb. engleza constituie un avantaj
- Cunostinte design web/machetare contituie un avantaj (realizare cataloage, brosuri informative, actualizare date web)

Descrierea jobului

- Introducere/culegere/prelucrare date (actualizare baze de date inventare, nomenclatoare, rapoarte intrari/iesiri) in programe de gestiune
- Traduceri documentatie tehnica din lb. engleza
- Actualizare cataloage, manuale tehnice, newsletters
- Beneficii: salariu negociabil pe baza rezultatelor obtinute, suplimentar bonuri de masa

Lider de piata in domeniul vanzarilor de scule profesionale si industriale pentru constructii si mica mecanizare.

Expirat
Operator calculator  -  ProENERG S.A.