Gratis

OPERATOR CALCULATOR

SC FLEXPRESSO SRL

Candidatul Ideal

Cautam colegi amabili, perfectionisti, foarte atenti la detalii, cu spirit de echipa si carora le place sa lucreze cu documente, PC si sa comunice cu oamenii.
Stim sa muncim dar si sa ne distram.
Cand sunt lucruri care nu le stii te invatam si te ajutam.
Daca dovedesti ca esti competent preferam sa promovam din interior.

Daca ai/esti:
- Studii superioare economice;
- Experienta, min 1 an, in operare calculator;
- Atentie la detalii;
- Bun utilizator de PC, in special Word si Excel;
- Abilitatea de a lucra cu documente (intocmire, verificare);
- Sa utilizeze si sa respecte standardele companiei;
- Corect, serios, cinstit, responsabil, loial,ordonat, foarte bine organizat, energic, simtul umorului;
- Caracter integru;
- Discernamant in luarea deciziilor;
- Prezenta placuta si ingrijita;
- Rezistenta la stress.

Descrierea jobului

- Facturare comenzi;
- Listare comenzi din sistem;
- Operare documente primare in softul informatic;
- Sesizarea si corectarea erorilor ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂constatate;
- Registru de casa si operatiuni de casierie;
- Inregistrare documente in registrul intrari/iesiri;
- Eliberare/inregistrare ordine de deplasare;
- Relatii cu clientii;

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Salariu atractiv;
- Instruire initiala si periodica;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitati de promovare;
- Program de lucru de luni pana vineri, in intervalul orar 8,30-17,00 cu pauza de masa de 1/2 ora;

FLEXPRESSO este o companie mixta romano-coreeana, prezenta pe intreg teritoriul Romaniei inca din 2011, in domeniul productiei si vanzarii de cafea la monodoza ALFREO,
In compania noastra sunt apreciate:performanta, implicarea, proactivitatea, dar mai ales valorile umane.
Consideram ca oamenii sunt cel mai important atu al unei companii.
Te asteptam cu drag, sa te alaturi echipei noastre entuziaste si dinamice, pentru dezvoltarea ta!
Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024