Gratis

Operator calculator

GTM Logistics GmbH
8 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal- vorbeste engleza la nivel conversational(conditie obligatorie- la job se vorbeste doar in engleza)
- studii medii/ superioare
- abilitati de comunicare
- atent
- ambitios(atingerea taghetelor/bonusurilor)
- competitiv si interesat
- prietenos si dispus sa lucreze intr-un birou cu colectiv tanar(medie varsta 25 ani)
- orientare catre rezultat
- seriozitate, responsabilitate
- limba germana prezinta avantaj (doar la nivel avansat)
- responsabil, ordonat, capacitate de organizare la locul de munca, punctual,
- abilitati de comunicare si relationare
- implicat
- capacitatea de a lucra in conditii de stres, cu deadline-uri
- abilitati de operare PC-MS Office

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara in birou iar veniturile oscileaza in functie de experienta, targhete atinse si
postul ocupat
Toate posturile presupun gestionarea sitemului companiei, doar in limba engleza si mentinerea relatiei cu segmentul
de clienti/ soferi/ retea

GTM Logistics GmbH is an internationally operating logistics service provider with numerous locations in Austria and the rest of Europe.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024