Publicat 25 Iul 2019 | Reactualizat 26 Iul 2019 | Expiră 09 Aug 2019

Operator calculator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte limba engleza;
Cunostinte PC;

Descrierea jobului

- procesarea documentelor inaintea tiparirii (aranjare in pagina, conversie in pdf sau alte formate);
- tiparire pe echipamente de productie si speciale;
- inaintare de oferte de pret;

PRODUCĂTOR LA NIVEL NAŢIONAL A TOATĂ GAMA DE PRODUSE TIPOGRAFICE:
• Registre • Imprimate Tipizate • Pliante, Coli volante, Afişe • Mape de prezentare • Broşuri, Cărţi • Legătorie de artă • Printări Bannere mici, mari, gigant • Serigrafie pe diferite suporturi • Lucrări de arhivare • Panouri publicitare, de propagandă • Panouri indicatoare, avertizoare • Etichete autocolante • Colecţie de Calendare și Agende • Felicitări • Materiale Promoţionale (Pixuri, Brichete, Pungi Cadouri, Brelocuri, Notes cu Pix, Tricouri) • Ştampile • Plicuri personalizate • Filme de prezentare, documentare • Filmări evenimente

Expirat
Operator calculator  -  EDITMILIROM 2017 SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles