Gratis

Operator calculator / Suport procesare comenzi

EUROVET LOGISTICS SRL

Candidatul Ideal

Eurovet Logistics angajeaza operator calculator / suport procesare comenzi, in depozitul din Mogosoaia.
Se deconteaza transportul cu mijloacele publice in oras si se asigura transport de la metrou la punctul de lucru .

- Studii medii/ superioare;
- Cunostinte de operare PC (MS Office) nivel mediu;
- Bune abilitati de organizare si atentie la detalii;
- Persoana comunicativa, pozitiva, sociabila, proactiva si perseverenta;
- Limba engleza la nivel mediu;

Descrierea jobului

- Gestionare fluxului de comenzi de livrare;
- Centralizarea comenzilor in functie de rutele de livrare;
- Printarea si centralizarea documentelor de livrare conform rutelor de distributie;
- Verifica si intocmeste documentele necesare pentru transferul bunurilor;
- Asigura evidenta retururilor si a documentelor de retur;
- Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi;
- Intocmeste diverse situatii si rapoarte specifice departamentului logistica, la solicitarea sefului direct.

Eurovet Logistics este furnizor de servicii logistice de Depozitare si Distributie atat in Romania cat si in Bulgaria, specializat in segmentul de activitate Business to Business (B2B).
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024