de ani Fără Frică...

Publicat 11 Aug 2008 | Expiră 11 Sep 2008

Operator Calculator - Introducere date

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta cu Calculatorul, viteza medie sau buna de tastare
- Seriozitate si respectarea programului de lucru.
- In cazul studentilor, disponibilitatea de a veni zilnic (Luni-Vineri) la serviciu - nu putem accepta un program de lucru fragmentat

Descrierea jobului

- Introducere de formulare tipizate in baze de date
- Verificarea datelor introduse de alti operatori
- Prelucrari de date
- Program de lucru de 8 ore, 5 zile pe saptamana (Luni-Vineri) intre orele 9-17
- Limba germana la orice nivel constituie avantaj
- In cazul studentilor,disponibilitatea de a veni zilnic(Luni-Vineri) la serviciu la orarul stabilit-nu putem accepta program fragmentat.

Descrierea firmei: Companie Romana-Germana, fondata in 1997.
Activam in domeniul serviciilor IT pentru firme din Germania, Austria, Elvetia.
Plaja de servicii include: Programare, Programare Web, Solutii Business to business, Data Management, Data Care, programare syteme CRM,Consultanta IT

Expirat
Operator Calculator - Introducere date  -  Infodata comp. SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles