Publicat 09 Sep 2007 | Expiră 10 Oct 2007

Operator calculator / introducere baza de date in schimb de noapte

CONFIDENTIAL
50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana responsabila, spirit de echipa, utilizare calculator nivel mediu, rapiditate in folosirea tastaturii, atentie distributiva, dorinta de asimilare cunostinte noi, disponibila sa lucreze in schimbul de noapte

Descrierea jobului

Schimb de NOAPTE:
operator calculator, introducere baza de date
900 ron net, flexibilitate program de munca, echipa tinara, atmosfera placuta de munca

Descrierea companiei

concern international

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Operator calculator / introducere baza de date in schimb de noapte  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles