de ani Fără Frică...

Publicat 18 Iul 2008 | Expiră 18 Aug 2008

Operator calculator - HTML si Office

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunoastere avansata lb. engleza; lb. franceza si/sau germana constituie un plus
- foarte buna cunoastere Office (Word, Excel, PowerPoint) si HTML
- foarte buna cunoastere Adobe Acrobat
- abilitati de lucru cu Apple Macintosh reprezinta un mare avantaj
- spirit organizatoric, cu initiativa
- abilitati de comunicare in echipa
- abilitati de utilizare email, internet

Descrierea jobului

- redactare/formatare de documente Word, Excel, Adobe in limba engleza
- realizare/ migrare documente HTML
- gestionare fluxuri de documente pentru Grupul PAC
- cautari de informatii pe internet

PAC este prima companie europeana de consultanta strategica pentru industria de soft si servicii informatice. PAC a fost fondata la Paris in 1976 si are filiale la Munchen, Londra, New York si Bucuresti.
PAC ofera servicii de consultanta strategica si analize ale pietei si industriei de soft si servicii informatice din 21 de tari.

Expirat
Operator calculator - HTML si Office  -  Pierre Audoin Consultants SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles