Publicat 05 Aug 2008 | Expiră 05 Sep 2008

Operator calculator facturare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii
- cunostinte operare calculator,
- spirit de echipa, putere de concentrare, atentie distributiva
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- operarea facturilor si avizelor de insotire a marfii
- operatiuni de casierie
- preluarea comenzilor telefonice

Oferta:
- salariu fix + bonuri de masa
- instruire intr-un program de gestiune
- activitate intr-un colectiv tanar si dinamic

Dorsan Impex S.R.L a fost infiintata in anul 1994 si este situata in Cluj Napoca, judetul Cluj.
Cu un efectiv de 80 angajati, Dorsan Impex S.R.L comercializeaza o gama larga de produse: apa minerala Borsec, sucuri Giusto, cafea Metropolitan si alte produse alimentare si nealimentare. Produsele si serviciile noastre au ca piata principala de desfacere judetul Cluj. Clientii nostri sunt firme importante de pe plan local.

Expirat
Operator calculator facturare  -  SC DORSAN IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles