OPERATOR CALCULATOR / FACTURARE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2300 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- usurinta in comunicare
- cunostinte operare calculator word, excel, outlook
- cunostinte limba engleza
- bun organizator

Descrierea jobului

- preluarea si confirmarea comenzilor online si telefonice
- pregatirea comenzilor pentru livrare
- intocmirea raportului zilnic
- program de lucru L-V 9:30 - 17:30
- salariu fix + bonuri de masa

- locatie zona Banu Manta/Primaria sectorului 1

Promed Solution administreaza magazinele online www.promed.ro si www.medisana.ro specializate pe aparatura si consumabile medicale.
Promed.ro este un magazin online de produse si echipamente medicale cu o vechime de peste 10 ani pe piata din Romania.

Suntem o echipa tanara care incearca sa tina pasul cu cerintele din domeniu si sa ofere cele mai noi si cele mai performante produse medicale.
Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 19 oct. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos