Gratis

Operator Calculator / Data Entry Limba Engleza

NEELE VAT LOGISTICS SRL

Candidatul Ideal

Societate olandeza cu obiectul de activitate in transport, angajeaza doua persoane motivate pentru introducere date in sistem.

Cerinte obligatorii:

- Persoana pozitiva, sociabila si organizata;
- Nivel avansat limba engleza vorbit si scris;
- Cunostiinte solide operare calculator, pachet office, internet portals;
- Capacitate de analiza si buna gestionare a cifrelor prezinta avantaj.

Descrierea jobului

- Program 8h, experienta in domeniu nu este obligatorie;
- Consultanta Telefonica, email si pe anumite portale in limba engleza a clientilor;
- Motorizare constanta si distribuire a mail-urilor;
- Arhivare documente, CMR-uri, facturi, anexe transport;
- Munca birotica;
- Procesarea facturilor.
- Introducerea comenzilor in sistem

Beneficii:

- Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- Conditii bune de lucru si intruire la locul de munca;
- Posibilitatea de a lucra intr-o societate internationala;
- Training in Olanda;
- Posibilitatea de a avansa in cadrul societatii;
- Restul aspectelor vor fi discutate in cadrul interviului.

Descrierea companiei

Scurta descriere a societatii:

Neele-Vat Logistics este unul dintre cei mai mari furnizori de servicii logistice din regiunea Rotterdam. Neele-Vat Logistics are 1.000 de angajati, 27 de sucursale in 10 tari si o cifra de afaceri de 395 de milioane de euro.

Firma Neele Vat Logistics Srl a luat fiinta in ianuarie 2018 in localitatea Oradea din Romania, aceasta reprezentand unul din cele 8 birouri din Europa, prin intermediul carora Neele-Vat Logistics, fondat in 1905, isi desfasoara activitatea. Acesta din urma, este unul dintre cei mai mari si independenti furnizori de servicii, principala activitate desfasurandu-se in centrul Portului Rotterdam. Biroul nostru din Oradea, este format dintr-o echipa tanara, cu experienta, care este in cautarea unui nou membru. Pentru mai multe detalii privind activitatea noastra gasiti pe site-ul: https://www.neelevat.nl/
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024