OPERATOR CALCULATOR (companie servicii postale)

PINK POST OFFICE 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Esti o persoana sociabila, dinamica si iti place sa lucrezi in Echipa?
Daca raspunsul tau este DA, atunci esti persoana potrivita pe care Pink Post o cauta.

Descrierea jobului

Ce presupune acest post?
  • Sortarea retururilor de corespondenta pe client;
  • Verificarea corectitudinii datelor trecute pe corespondenta;
  • Inregistrarea retururilor de corespondenta in aplicatia noastra interna;
  • Intocmirea de rapoarte cu ajutorul MS. Excel.

Daca simti ca aici este locul tau, hai sa-ti spunem ce oferim noi:
  • Salariu fix;
  • Tichete de masa;
  • Bonus de performanta;
  • Decontare transport public;
  • Training de specialitate;
  • Mediu de lucru placut.

PINK POST este o companie cu acoperire nationala care ofera servicii postale integrate. Ne aflam pe aceasta piata din 2010 si in prezent avem peste 800 de angajati. Rezultatele noastre au cunoscut un trend permanent ascendant.

Ne bazam pe standarde de calitate ridicate, o relatie de parteneriat corect construita cu clientii si o echipa dedicata si specializata
Daca esti ambitios si doresti o cariera intr-un mediu de business profesionist, unde sa iti dezvolti cariera si unde sa ai oportunitati de avansare te invitam sa te alaturi echipei noastre.
Publicat 30 Mai 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.