Publicat 12 Sep 2014 | Expiră 14 Oct 2014

operator calculator/asistent vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-spirit de observatie
-loialitate
-comunicare
-initiativa
-dinamism
-putere de convingere
-eficienta

Descrierea jobului

-preluare si procesare comenzi/retururi
-urmarirea si gestionarea comenzilor cu backorder conform procedurilor
-solutioneaza eventualele reclamatii ale clientilor
-asigura support operational pentru transmiterea ofertelor catre client
-intocmeste si actualizeaza oferta de produse
-informeaza clientii referitor la stocurile de marfa si produse noi
-are obligatia sa cunoasca integral oferta de produse
-sarcini administrative si corespondenta firma
-comunica efficient cu toate departamentele si raspunde prompt solicitarilor venite din partea managementului si a superiorului direct
-indeplineste temporar orice sarcina trasata de superiorul ierarhic

pachet salarial: 1000 lei venit fix, bonuri de masa, telefon de firma

Descrierea companiei

companie importatori/distribuitori jucarii

Expirat
operator calculator/asistent vanzari  -  SC GLAMOUR CAFFE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles