Publicat 25 Ian 2021 | Reactualizat 22 Feb 2021 | Expiră 25 Feb 2021

Operator baza de date

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești creativ, pasionat, dornic să înveți și să faci lucrurile mai bine în fiecare zi?
Ești capabil să îți stabileaști obiective și să le realizezi.
Poți colabora cu colegii din echipă, cere și oferi ajutor ori de câte ori este nevoie?
Poți comunica clar atât verbal cât și scris cu colegii, clienții și partenerii?
Ai cunoștințe temeinice despre baze de date SQL și XLS?
Ai cunoștințe generale despre construcții și instalații?

Descrierea jobului

Rolul tău este:
- să contactezi furnizorii și producători de materiale de construcții pentru a le solicita oferta de preț sau a le propune colaborarea în vederea elaborării de norme de deviz.
- să formatezi datele primite pentru a le publica în baza de date a programelor de devize, buletin informativ, social media și web site.

Misiunea noastră este să dezvoltăm afacerea partenerilor noștri.

Viziunea noastră este să creăm o platformă completă de software, care să fie liderul pieței în domeniul software pentru estimarea construcțiilor.

Credem în integritate, excelență, pasiune, impact, creștere și multiplicare.

Proiectele noastre sunt:

www.softmagazin.ro
www.deviz.ro
www.devize.md
www.360bsoft.com
www.360estimator.com

Expirat
Operator baza de date  -  Softmagazin SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles