de ani Fără Frică...

Publicat 05 Mar 2008 | Reactualizat 03 Apr 2008 | Expiră 05 Apr 2008

Operator baza de date scheme tehnice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Limba italiana
Bune cunostinte de operare PC
Spirit de echipa, bune abilitati de comunicare,
deschidere spre nou
Experienta de lucru in sectorul ÎNCĂLŢĂMINTE constituie avantaj

Descrierea jobului

• Tinerea evidentei fiselor tehnice
• Realizarea modificarii fiselor tehnice in colaborare cu cei de specialitate in domeniu
• Realizarea de actualizari ale fiselor in sistemul de operare STEALTH-soft italian

Beneficii:
- transport asigurat de catre unitate gratuit
- tichete de masa

IHM Total Consult este o companie de consultanta care activeaza in domeniul Resurselor Umane va ofera posibilitatea de a va gasi jobul pe care vi-l doriti atat in tara cat si in strainatate.
Valorile care ne conduc activitatea sunt:
• Integritate in cadrul echipei, in relatia cu clientii si candidatii nostri;
• Imbunatatirea continua a calitatii si eficientei procesului de recrutare;
• Atitudine pozitiva orientata 100% spre client.

Folosim cunostintele, experienta, creativitatea si energia noastra in beneficiul dumneavoastra!

Expirat
Operator baza de date scheme tehnice  -  IHM TOTAL CONSULT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles