Gratis

Operator Back Office Curierat

eMAG

Candidatul Ideal

Stii ca te potrivesti daca:
  • Ai cunostinte operare Microsoft Office, in special Excel - nivel mediu;
  • Ai excelente abilitati de comunicare si iti place sa lucrezi in echipa;
  • Ai orientare catre rezultate si abilitati de prioritizare a responsabilitatilor;
  • Ai capacitatea de planificare, organizare si derulare in paralel a mai multor taskuri.

Descrierea jobului

Daca te identifici cu ce este scris mai sus, te vei ocupa de:
  • Urmarirea solicitarilor de despagubire si finalizarea acestora conform anexelor si contractelor in derulare ;
  • Actionarea urgentarilor de livrare si retur si finalizarea acestora;
  • Monitorizarea si solutionarea solicitarilor de despagubire provocate de catre companiile de transport;
  • Monitorizarea si solutionarea urgentarilor de livrare/retur prin livrarea/returnarea acestora cu succes;
  • Inregistrearea tutror reclamatiilor primite de la clientii interni si externi propunand solutii de imbunatatire/eliminare;
  • Intocmirea si prezentarea unui raport (saptamanal, lunar) asupra activitatii si indeplinirii obiectivelor sale;
  • Efectuarea diverselor rapoarte solicitate de catre seful direct.

Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim:
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Pachet salarial competitiv;
  • Bonus de performanta la 3 luni;
  • Un buget lunar pe care il poti folosi pentru beneficii flexibile - tichete de masa, pachete turistice, cursuri de dezvoltare profesionala, pensie privata;
  • Training initial pentru a intelege mai bine activitatile;
  • Abonament la o clinica medicala privata;
  • Echipament de serviciu (laptop, telefon);
  • Oferte negociate pentru tine (telecom, banking, food, sport si altele);
  • Posibilitatea de lucru hibrid (remote);
  • Program de lucru 09:00-18:00 L-V, (punct lucru depozit eMAG – Joita).

Ești curios să afli mai multe despre următorul pas din cariera ta? Aplică acum și, dacă te potrivești cu rolul dorit, te vom contacta pentru a stabili un interviu!

Suntem mereu în căutarea celor cu adevărat pasionați de ceea ce fac. Dacă ești printre ei, sigur există un loc pentru tine în eMAG. Am crescut repede și suntem hotărâți să continuăm. Dorința de învățare permanentă și rezultatele concrete sunt cele care ne-au adus aici.
Peste 6000 de colegi fac parte din echipa eMAG. De la an la an investim din ce în ce mai multe resurse pentru a rămâne o organizație care învață permanent. Vrem să ne asigurăm că vei avea cei mai talentați colegi și un mediu favorabil să te dezvolți și să obții cele mai bune rezultate, pentru a deveni așa cum îți dorești la nivel personal și profesional. Hai în echipă!

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024