Gratis

Operator automate Vending machine - apriovizionare

Atelecom Business Inspire

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui coleg, serios, punctual, energic, pentru aprovizionarea aparatelor de vending machine pe care le detinem.

Necesar :

- permis de conducere categoria B - mandaroriu
- nu este nevoie de experienta in acest domeniu, se acorda instructaj, training, proceduri de lucru specifice
- atentie la detalii
- persoana amabila

Descrierea jobului

- alimentarea parcului de aparate vending machine cu sucuri, snaks-uri, dulciuri etc dupa procedura specifica
- respecta ruta traseului stabilit
- lucreaza si comunica cu departamentle abilitate (marketing, logistica, etc)
- raporteaza zilnic stocul din fiecare locatie
- noteaza particulalritatile fiecarei locatii in parte in materie de cerinte specifice
- participa la sedintele saptamanale impreuna cu echipa implicata

Oferim :

- pachet salarial avantajos
- oferim bonuri de masa in valoare de 400 ron/luna
- oferim al 13-lea salariu
- se ofera bonusuri in functie de performanta individuala
- lucru intr-un mediu tanar, dinamic, cu posibilitati reale de avansare in companie
- teambulding-uri sustinute de companie in afara Romaniei
- training saptamanal

Esquire Capital SRL - fond de investitii privat cu capital 100% Romanesc, dezvolta linie Horeca in zona produselor de cafea de specialitate - single origin cat si in zona apratelor de vending machine.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024