Operator automate cafea si snack (Bucuresti,Ilfov)

MIXOMAT - 1 poziție
Oraș de lucru
Studii
Salariu 400 - 500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Principalele trasaturi ale candidatului (candidatei) ideal(e) vor fi:

- indemanare tehnica obligatorie
- respectuos
- cinstit
- sincer
- ordonat
- modest
- bun ascultator
- receptiv la nou

Descrierea jobului

Atributii si responsabilitati:

- Preluarea zilnica a marfii in gestiune.
- Intocmirea fiselor de intrare iesire marfa (gestiunea stocurilor)
- Alimentarea automatelor de cafea si a automatelor de snack
- Curatarea automatelor
- Reparatii in caz de defectiune (se va acorda instruire)
- Alte sarcini trasate

Beneficii:
- Instruire continua a salatiatului
- Pachet salarial motivant in concordanta cu deprinderile dobandite

Conducerea companiei opereaza in domeniul vendingului (vanzarea automatizata a produselor ) de mai bine de 14 ani si s-a facut renumita prin calitatea serviciilor oferite, promptitudine si corectitudine. Nu suntem o firma cu multi angajati, toata vanzarea se relizeaza de catre automate, insa clientul este cel care conteaza.
Publicat 18 nov. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos