de ani Fără Frică...

Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 09 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Operator arhivare documente

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Indemanatic si atent;
  • Lucreaza bine atat independent, cat si in echipa;
  • Rezistent la activitati repetitive;
  • Cunostinte operare PC si viteza de tastare - reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

Organizare si pregatire documente pentru arhivare fizica si/sau electronica

Oferta:

  • Salariu - 1400 RON net + bonuri de masa sau echivalentul lor in bani;
  • Contract de munca pe perioada determinata de 3 luni, cu posibilitate de prelungire;
  • Mediu de lucru in spatiu de birouri, cladire in proximitatea metroului Pipera;
  • Program de lucru 8.30 – 17.00, de luni pana vineri;
  • Beneficii la birou: cafea, apa, fructe;
  • Atmosfera de lucru destinsa, colegi sociabili si prietenosi;
  • Instruire asigurata si posibilitati de dezvoltare profesioanala.

STAR STORAGE este unul dintre cei mai puternici furnizori de soluții de stocare, arhivare și
management al informațiilor pentru organizaţii publice şi private din România. Cu 18 ani
experiență şi un portofoliu de peste 500 de clienţi în industrii ca financiar-bancar, telecom,
producţie, utilităţi sau administrație publică, compania joacă un rol cheie în transformarea
digitală a organizaţiilor de orice dimensiune. Lider în furnizarea de conţinut digital, tehnologii
mobile şi soluţii de cloud computing, STAR STORAGE are clienţi pe 4 continente în ţări ca USA,
Germania, Spania, Italia, Suedia, Elveţia sau Africa de Sud.

Pentru mai multe informații, vă invităm să vizitați www.star-storage.ro, www.star-vault.ro sau
www.star-hive.ro

Expirat
Operator arhivare documente  -  Star Storage

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles