de ani Fără Frică...

Publicat 21 Ian 2008 | Expiră 21 Feb 2008

Operator Arhiva

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii Medii/Superioare
- Abilitati de organizare si planificare
- Atentie la detalii
- Capacitate de rezolvare a problemelor
- Abilitati de operare PC
- Limba engleza constituie avantaj
- Experienta in domeniu constituie avantaj

Descrierea jobului

- Realizarea registrelor de evidenta a intrarilor si iesirilor de documente din arhiva
- Asigurarea desfasurarii normale a activitatilor de stocare si cautare a documentelor
- Monitorizarea varstei documentelor pentru evidentierea celor care trebuie distruse conform duratei de pastrare din nomenclatorul oficial

OFERTA:

- se ofera salariu atractiv si bonuri de masa
- oportunitate de a lucra intr-o companie multinationala

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.

Expirat
Operator Arhiva  -  SC TRENKWALDER SOBIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles