Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Operator Ambalare

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana responsabila si dornica de lucru;
- Inclinatiile tehnice - mecanice constituie un avantaj;
- Cunostinte medii operare PC;
- Disponibilitate de lucru in schimburi;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

• Conduce procesul de ambalare cu respectarea specificatiilor de operare
• Pregateste masina pentru inceperea ambalarii produsului respectiv, inspecteaza starea tehnica generala, se asigura ca are la indemana si incarca toate materiile prime necesare;
• Respecta conditiile de igiena ale procesului de ambalare prin curatarea periodica sau atunci cand este necesar a masinii de ambalare
• Supravegheaza permanent buna functionare a masinii
• Verifica si monitorizeaza pe tot parcursul procesului de ambalare.
• Coordoneaza asistentii ambalare pe durata procesului de ambalare;

BENEFICII:

- Contract de munca cu perioada nedeterminata;
- Salariu 1900 Lei net (in mana)
- Tichete de masa 300 Lei (15 lei / tichet)
- Program in 3 schimburi a cate 8 ore
- Transport asigurat - punctul de lucru se afla in Bucuresti, Sector 2, dupa Carrefour Colentina;
- Standarde de lucru la nivel international in cadrul unei mari companii renumita in productia lactatelor.

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Expirat
Operator Ambalare  -  Teamland SRL