Operator Amanet & Exchange

IFN Dan Vozgun 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Smart Amanet & Exchange angajează operator casa de amanet & exchange in Bucuresti pentru punctele de lucru din Calea Calarsi si Drumul Taberei.

CERINTE:
· studii medii / superioare;
· abilitati de operare PC si utilizare a internetului;
· disponibilitate pentru program full time; L-V: 10.00-19.00; S:10.00-14.00
· constituie avantaj experiența in gestionarea banilor/valorilor, interacțiunea cu clienții, vânzări si contabilitate primara;
· capacitate deosebită dе relaționare și comunicare;
· orientare către clienți;
· capacitate dе ascultare activa si dе convingere; bune abilitati de vanzare;
· atentie la detalii si seriozitate;

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
· derulаreа activităților de evаluаrе a obiectelor, bijutеriilor din aur și oferirеa de sеrvicii dе amаnеt si schimb valutar;
· întocmirea documentelor pentru acordarea împrumuturilor;
· consilierea clientii pe parte de vânzare bijuterii;
· efectuarea de plați și încasări;
· tinerea evidenței primare a actelor în punctul de lucru.

BENEFICII:
- loc de munca într-o companie stabila pe piata;
- posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională continua;
- aprecierea şi recunoaşterea performanţelor pe plan profesional;
- salariu fix + bonus performanta

Smart Amanet & Exchange ofera de peste 10 ani servicii complete de amanet aur, amanet electronice si schimb valutar.
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.