Publicat 06 Mai 2019 | Expiră 06 Iun 2019

OPERATOR ACTE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati in relatiile cu publicul;
- prezenta placuta;
- atentie la detalii, rapiditate, punctualitate,seriozitate;
- experiența minima 2 ani in domeniu ( juridc);
- cunostinte excelente de PC (Word, internet);

Descrierea jobului

- redactarea/ tehnoredactarea proiectelor de acte notariale: declaratii, procuri, contracte de vanzare-cumparare, donatii, contracte de intretinere, contracte de imprumut, ipoteci, certificate de mostenitor etc;
- gestionarea corespondentei, relaţia cu clienţii, colaboratorii si institutiile care au legatura cu activitatea notariala;
- intocmirea situatiilor statistice lunare/anuale;
- alte activitati specifice domeniului;

Iti asteptam CV-ul ,dar ne poti contacta si telefonic : 0744360779

Expirat
OPERATOR ACTE  -  Birou individual notarial Andreea Dana Radulescu