Publicat 04 Ian 2019 | Expiră 20 Ian 2019

Online sales specialist

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Abilitati de organizare si multitasking;
- Persoana dinamica, responsabila, agreabila, capabila sa lucreze eficient in echipa;
- Atitudine proactiva, bune abilitati de comunicare si prezentare;
- Cunostinte de limba engleza;
- Bune cunostinte de operare PC (MS Windows, MS Office).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Mentine legatura cu clientii, consiliaza clientii in alegerea produselor;
- Preia si gestioneaza comenzile, urmareste cursul comenzilor de la inregistrare pana la livrare;
- Emite facturi si opereaza retururi, in functie de situatiile specifice;
- Actualizeaza si adauga preturi, stocuri, descrieri si caracteristici pentru produse;
- Urmareste evolutia vanzarilor, intocmeste rapoarte specifice;
- Mentine legatura cu departamentele conexe pentru rezolvarea situatiilor de lucru curente.

Beneficii:
- Oferta financiara atractiva, bonusuri in functie de performanta, tichete de masa;
- Abonament la clinica medicala privata;
- Preturi speciale pentru produsele companiei noastre;
- Mediu de lucru modern, prietenos si profesionist.

Expirat
Online sales specialist  -  Estep B2B SRL