Publicat 30 Mar 2021 | Reactualizat 27 Apr 2021 | Expiră 01 Mai 2021

Online Marketing Assistant (Remote)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte de limba engleză nivel mediu-avansat, absolut necesare
- Bună capacitate de comunicare
- Abilitati de organizare, planificare, coordonare
- Pasiunea pentru marketing online constituie un avantaj
- Initiativa proprie si capacitatea de a gandi si lucra singur cand e nevoie
- Atentia la detalii este foarte importanta

Descrierea jobului

- Organizarea si gestionarea campaniilor existente
- Gestionarea relatiilor cu anumiti colaboratori
- Activitati generale de marketing online

Un startup online, cu sediul in UK si punct de lucru in Romania, ce işi desfăşoară activitatea in următoarele domenii: b2b lead generation, online marketing, ecommerce marketing.

Expirat
Online Marketing Assistant (Remote)  -  Databank Apps

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles