Publicat 05 Iul 2012 | Expiră 09 Iul 2012

OnLine Admin

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana muncitoare, capabila sa isi puna in valoare abilitatile de comunicare, cu suficiente cunostinte pentru operarea PC-ului, cunoscatoare a limbii romane la un nivel foarte inalt, cunoscatoare a limbii engleze la un nivel cel putin mediu. Open minded.

Descrierea jobului

Preia comenzi din site si le retransmite fortei de vaznari, administreaza produsele oferite spre vanzare online (necesita cunostinte bune de excel), preia comenzile telefonice, face oferte telefonic sau prin email, administreaza birourile companiei, mentine relatia cu clientii, tine evidenta documentelor (intrari-iesiri) si le prezinta actionarilor, efectueaza toata munca de "office" necesara, administreaza si efectueaza protocolul companiei.

Pe langa salariul fix exista un plan de incentive (comision din vanzari)

Se deconteaza transportul lunar (abonament pe toate liniile RATB + METROU)

Suntem o companie noua, care administreaza afaceri online si offline, in piata de securitate din Romania.

Expirat
OnLine Admin  -  Concept Scott Vias SRL