Ofiter telesales

Raiffeisen Bank 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Esti dinamic si dornic sa iti gasesti un job? Iti doresti un job activ, in care sa iti pui in valoare abilitatile de relationare, vanzare si negociere cu ceilalti?
Atunci vino alaturi de noi! - Centrul Operational Brasov - Raiffeisen Bank

Ce va trebui sa ai:
  • Studii superioare (finalizate sau in curs de finalizare);
  • Cunostinte solide de operare PC;
  • Orientare spre vanzare;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Abilitati de solutionare a problemelor;
  • Responsabilitate, initiativa, orientare catre client;
  • Spirit de echipa, atitudine pozitiva si entuziasm;
  • Orientare spre atingerea rezultatelor.

Descrierea jobului

Ce va trebui sa faci:
  • Sa contactezi telefonic clientii in vederea vanzarii si promovarii produselor Raiffeisen Bank;
  • Sa deservesti cu promptitudine si profesionalism fiecare client sau potential client Raiffeisen Bank;
  • Sa mentii la zi cunostintele profesionale : produsele si serviciile bancii, procedurile de lucru, informatiile referitoare la campaniile de promovare si promotiile curente;
  • Sa participi la indeplinirea obiectivelor

La noi vei gasi ceea ce cauti, adica:
  • O echipa tanara;
  • Program flexibil si posibilitatea de a lucra fie part-time, fie full-time;
  • Training;
  • Posibilitatea de promovare;
  • Salariu fix si multe alte beneficii incluse in oferta ta de angajare.

Raiffeisen Bank aduce in Romania traditia bancara de peste 130 de ani a grupului austriac Raiffeisen Zentralbank Österreich AG, bazata pe accesibilitate, eficienta si incredere.

Istoricul si experienta grupului, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin in afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui aspiratiile in realitate. Daca esti orientat spre solutii, responsabil si pui pasiune in ceea ce faci, poti reusi impreuna cu o echipa profesionista in care meritele iti vor fi recunoscute.

Asuma-ti responsabilitatea dezvoltarii propriei cariere, solutia iti apartine!

Acceseaza www.raiffeisen.ro si afla mai multe detalii despre noi si oportunitatile de cariera.

Raiffeisen Bank brings to Romania over 130 years of Raiffeisen Zentralbank Österreich AG' s banking tradition based on accessibility, efficiency and trust.

The Group's history and experience, its resources, its focus on quality and customer needs satisfaction are going to provide support for affirming your talent and are going to empower your aspirations/desires become reality. If you are solution oriented, responsible and passionate about your work, you can succeed by a professional team's side where your merits will be acknowledged.

Become responsible for developing your own career, the answer is in your hands!

Submit to www.raiffeisen.ro and find out more details about us and about the job opportunities within the company.

Publicat 13 Sept. 2022 Expiră 13 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.