Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Ofiter Bancar

BANCA COOPERATISTA CAPITAL SUCEAVA
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

STUDII MEDII/SUPERIOARE
FĂRĂ CAZIER JUDICIAR
EXPERIENȚĂ ÎN VÂNZĂRI (EXPERIENȚA ÎN DOMENIU CONSTITUIE UN AVANTAJ)
BUNE ABILITĂȚI DE COMUNICARE ȘI RELAȚIONARE
CAPACITATE DE ANALIZĂ ȘI SINTEZĂ, REZISTENȚĂ LA STRES
MOTIVAȚIE PENTRU DEZVOLTAREA ACTIVITĂȚII
DOMICIUL ÎN MUNICIPIUL SUCEAVA SAU ZONELE LIMITROFE

Descrierea jobului

PROMOVAREA CONTINUĂ A PRODUSELOR ȘI SERVICIILOR BĂNCII ÎN SCOPUL CREȘTERII PORTOFOLIULUI DE CLIENȚI;
MENȚINEREA UNOR LEGĂTURI COMUNICATIVE CU CLIENȚII BĂNCII;
︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄URMĂRIREA RECUPERĂRII LA SCADENȚĂ A CREDITELOR ACORDATE PRIN ASIGURAREA SUMELOR NECESARE ÎN CONT CURENT

OFERIM:
PACHET SALARIAL ATRACTIV, PE MĂSURA REZULTATELOR PERSONALE OBȚINUTE, ÎNSOȚIT DE ALTE BENEFICII
UN MEDIU DE LUCRU PLĂCUT, ÎNTR-UN COLECTIV ORIENTAT SPRE SUCCES
TRAINING PERIODIC

Descrierea companiei

BANCA COOPERATISTA CAPITAL SUCEAVA ESTE AFILIATĂ BĂNCII CENTRALE COOPERATISTE CREDITCOOP;
ÎȘI DESFĂȘOARĂ ACTIVITATEA ÎN JUDEȚUL SUCEAVA, AVÂND 31 DE SEDII SECUNDARE
ESTE O BANCĂ CU CAPITAL INTEGRL ROMÂNESC, CU O ISTORIE DE PESTE 170 ANI
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024