Gratis

Office Manager

Best Store Solutions

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba o minima experienta intr-un rol administrativ, sa cunoasca foarte bine programele din pachetul Office si sa dea dovada de abilitati reale de comunicare si organizare. Experienta anterioara intr-o departament de vanzari, achizitii sau relatii cu clientii poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

Office Managerul asigura buna functionare a activitatilor in departament, organizeaza intalniri sau evenimente, se ocupa cu aprovizionarea biroului, pregateste prezentari, oferte comerciale si asigura suport managerului de departament. Activitatea sa zilnica poate presupune si interactiuni cu clientii si furnizorii companiei precum si cu alte departamente ale firmei.

Best Store Solutions este de 18 ani companie lider in domeniul solutiilor de mercantizare. Gestionam in mod curent peste 2000 de produse pe care le achizitionam de la peste 40 de furnizori din mai mult de 20 de tari din intreaga lume. Clientii nostri sunt companii multinationale de renume ce activeaza in zonele de retail produse de larg consum, cash&carry, DIY, farmacie, distributie carburant, etc.
Pentru detalii poti accesa: www.bestore.ro
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024