Office Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare – de preferat in domeniul economic si/sau administrarea afacerii
- Cunostinte avansate de limba engleza – scris si vorbit
- Operare PC la un nivel avansat
- Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale
- Putere de munca, rezistenta la stres, ambitie, consecventa, flexibilitate, creativitate si perseverenta
- Capacitatea de gestiona multiple activitati simultan
- Lucrul in echipa, transparenta in comunicare, dinamism
- Orientarea catre rezultate, dorinta mare de avansare profesionala

Descrierea jobului

- Administrarea apelurilor telefonice, emailurilor si mesajelor.
- Asigurarea interfetei cu clientii, furnizorii si partenerii companiei
- Redactarea, înregistrarea si arhivarea documentelor specifice companiei.
- Rapoarte de lucru zilnice cu realizarea task-urilor primite.

Beneficii:
- Salariu de baza competitiv
- Laptop, telefon
- Dezvoltare personala si profesionala
- Atmosfera de lucru placuta intr-o echipa tanara si dinamica

BPM Tehnologica este o companie infiintata in anul 2015, cu multă experienţă în domeniul proiectelor medicale, care a luat naştere din iniţiativa unor tineri cu experienţă, dornici să construiască o relaţie alături de partenerii lor, venind în întampinarea lor cu o multitudine de soluţii viabile pentru îmbunătăţirea sistemului medical din Romania.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 30 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos