Publicat 24 Aug 2020 | Reactualizat 21 Sep 2020 | Expiră 24 Sep 2020

Office Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

OVERHEAT Agency este o companie fondată în Statele Unite, ne ocupăm cu digital marketing și e-Commerce. Suntem specializați în optimizare și creștere de branduri online pentru piața din Statele Unite. Folosim tehnici de ultimă generație pentru a crește vânzările și pentru a oferi clienților finali o experiență deosebită.

Începând cu luna Iunie 2020 am deschis un birou în Brașov, situat într-o vilă cochetă în centrul orașului. Pentru început, în biroul din Brașov funcționează departamentul de Marketplace, care se ocupă de gestionarea mai multor canale de vânzare pentru două brand-uri (Fitness & Beauty Products).

  • Ai experiență anterioară într-o poziție similară (minim 2 ani)
  • Ai absolvit o Facultate de Marketing/Comunicare sau ceva similar
  • Ai cunoștințe medii de contabile, resurse umane si administrative
  • Deții aptitudini interpersonale și de comunicare foarte bune
  • Ești o persoană organizată și ai aptitudini de management
  • Nivelul tău de Limba Engleză este avansat.

Descrierea jobului

Vei fi responsabil(ă) de următoarele activități

  • Derularea activităților specifice de HR pentru angajații companiei (contracte de muncă, SSM/PSI, medicina muncii)
  • Managementul înregistrărilor HR și al dosarelor de personal.
  • Asistentă la onboarding / offboarding
  • Gestiunea contractelor de furnizare, si al documentelor asociate acestora
  • Contabilitate primara (emiterea/recepția facturilor, deconturi, dispoziții de plata/incasare, registru de casa, pontaje, extrase de cont, etc… )
  • Colaborarea cu departamentul externalizat de contabilitate.
  • Realizarea de rapoarte lunare, documentații specifice necesare echipei de management
  • Pregătirea documentației necesară în interacțiunea cu ONRC, ANAF, ITM
  • Organizarea de evenimente interne și externe
Beneficii
  • Salariu atractiv
  • Program de lucru de Luni până Vineri, 08:30 – 17:00
  • Asigurare privată de sănătate
  • Bonusuri anuale de performanță
  • Training și îndrumare din partea echipei
Obiceiurile companiei
  • Operăm cel mai bine fără proceduri stufoase și birocrație
  • Nu ne ascundem după titluri fancy și procese de lucru greoaie. Avem un mod de lucru agil.
  • Nu ne este teama să greșim. Abordăm munca într-o manieră logică și folosim datele pentru a ne susține deciziile și a ne îmbunătăți modul de lucru.

Expirat
Office Manager  -  OVERHEAT Agency

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles