Publicat 06 Feb 2020 | Reactualizat 07 Mar 2020 | Expiră 08 Mar 2020

Office Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Experienta de lucru in relatia cu organismele de autorizare si acreditare (ONJN, BRML, ANAF etc.)
-Experienta in sistemul de lucru in industria pariurilor si jocurilor de noroc minim 3 ani
-Abilitati organizare, seriozitate, responsabilitate, atentie la detalii.
-Cunostinte Microsoft PC
-Seriozitate, responsabilitate, asumare, atentie la detalii.

Descrierea jobului

-Reprezentare in relatia cu ONJN, BRML etc.
-Administrarea fluxului operational intern
-Monitorizare si administrare parteneriate

Compania Holdem Stars srl, activeaza de peste 11 ani in domeniul jocurilor de noroc si al pariurilor. Detine o retea nationala de peste 80 de agentii in care isi desfasoara activitatea specifica, in aproximativ 15 judete din tara. Compania are principii solide in ceea ce priveste organizarea si administrarea, functionand cu concursul unei echipe de peste 30 de angajati, responsabili si motivati. Acum ai ocazia de a face si tu parte din aceasta echipa!

Expirat
Office Manager  -  SC HOLDEM STARS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles