de ani Fără Frică...

Publicat 28 Oct 2019 | Reactualizat 25 Nov 2019 | Expiră 28 Nov 2019

Office Manager(Cluj Napoca)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Beneficii:
Salariu atractiv
Primă de Crăciun și de Paști
Asigurare medicală
Bonusuri de performanță
Posibilitate reală de a crește în organizație

Cerințe:
Obligatoriu: Absolvent de studii superioare
Experiența de minim 1 an în domeniu, pe poziție similară
Cunoștințe referitoare la sistemul de achiziții publice (constituie avantaj)
Obligatoriu: Cunoștințe de limba engleză la nivel avansat
Experiență în online marketing
Experiență în utilizarea programelor Corel Draw sau Adobe Illustrator
Foarte bune abilități de comunicare, persoană dinamică, organizată, diplomată
Un bun gestionar al timpului, capabil să lucreze cu deadline-uri clare și să dovedească rezistență la stres
Bun jucator de echipă
Persoană cu abilități logice, analitice, organizată, capabilă de performanță, cu foarte bune abilități de negociere

Descrierea jobului

Responsabilități:
Participă la organizarea evenimentelor companiei
Preia și direcționează apelurile telefonice către departamente
Asigură logistica de călătorie a companiei și a partenerilor externi
Administrează revista companiei
Păstrează relația cu firma de publicitate
Organizează activitățile de achiziții publice din cadrul companiei: obținerea certificatelor, gestionarea catalogului electronic de produse
Întocmește dosarele de licitații publice și urmărește aplicarea procedurilor specifice de achiziție publică
Reprezentantul managementului calității: identifică corect și promt normele de calitate specifice domeniului de activitate al companiei, se asigură că procesele necesare Sistemului de Management al Calității sunt stabilite și implementate corect în conformitate cu legislația în vigoare

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 17 ani servicii integrate de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la andra@smart-hr.org pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-hr.org

Expirat
Office Manager(Cluj Napoca)  -  SMART TRAINING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles