de ani Fără Frică...

Publicat 17 Oct 2008 | Reactualizat 15 Nov 2008 | Expiră 17 Nov 2008

Office Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

De preferinta studii superioare
Engleza fluent
Limba germana constituie un avantaj
Cunostinte contabilitate primara
Cunostinte de operare PC (Pachetul Office)
Persoana organizata,comunicativa,responsabila

Descrierea jobului

Activitati de secretariat,gestioneaza documentele de interes general ale companiei,redacteaza documente si evidente primare

Beneficii : Mediu de munca placut
Salariu motivant
Perspective de promovare

Companie multinationala cu reprezentante in peste 50 de tari , cu sediul in Germania, activitatea principala in industria alimentara .

Expirat
Office Assistant  -  Meggle Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles