de ani Fără Frică...

Publicat 23 Sep 2008 | Reactualizat 22 Oct 2008 | Expiră 24 Oct 2008

Office Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolventa ASE sau echivalent
- cunostiinte solide operare PC Suita Office (word, excel, outlook) internet si email
- cunostiinte de contabilitate primara
- fluenta in limba engleza (oral si scris)
- aspect ingrijit
- domiciliul stabil in Bucuresti
- aptitudini deosebite de comunicare, de lucru in echipa, de organizare a spatiului de lucru, managementul timpului si lucrul cu documente
- flexibila, invata si se adapteaza repede
- ii place sa lucreze intr-un mediu foarte dinamic

Descrierea jobului

- raspunde de urmarirea contractelor cu clientii si furnizorii si derularea lor; inregistreaza facturile, chitantele si alte documente primite de la furnizori si cele emise catre clienti
- administreaza asigurarile auto obligatorii, CASCO, plata impozitului anual auto, gestioneaza foile de parcurs
- evidenta actelor: centralizeaza si tine evidenta corespondentei, cat si a reclamatiilor de la clienti, si rezolvarea acestora.
- secretariat (raspunde la telefon, intocmeste, editeaza, arhiveaza si administreaza documente, scrisori si faxuri)
- receptie (intampina clientii si vizitatorii, semneaza pentru livrari, primeste si distribuie corespondenta, organizeaza spatiul de la receptie)
-va plasa anunturi pentru angajari pe site-uri de specialitate; va urmari cv-urile aplicantilor si va face prima selectie a lor dupa criterii stabilite anterior; va organiza si stabili interviuri

Conditii excelente de lucru, cu un pachet salarial atractiv. Salariul integral pe cartea de munca cu perioada nedeterminata.
Va face parte dintr-o echipa tanara, motivata, atmosfera de lucru profesionala.
Program full-time: L-J 8:30 - 17:30 Vineri 8:30 - 15:00

Expirat
Office Assistant  -  Centrul de Afaceri Nord

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles