de ani Fără Frică...

Publicat 22 Iul 2008 | Expiră 06 Aug 2008

Office Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere
- cunostiinte avansate de operare PC
- limba engleza sau franceza (nivel avansat)
- empatic

Descrierea jobului

- asigura stocul de consumabile
- asigura legaturile telefonice in cadrul si in afara firmei
- asigura primirea persoanelor din afara firmei
- indruma persoanele din afara firmei catre persoanele competente
- asigura clasarea documentelor si tine evidenta lor
- asigura redactarea unor materiale de corespondenta simpla
- raspunde de realizarea corecta si in timp a lucrarilor si sarcinilor primite

Descrierea companiei

GRAS SAVOYE ROMANIA BROKER DE ASIGURARE - REASIGURARE
Lider in domeniul intermedierii asigurarilor si reasigurarilor in Franta, Gras Savoye este in acelasi timp una din primele societati din lume datorita, pe de o parte, multiplelor filiale internationale si, pe de alta parte, datorita aliantei strategice incheiate cu WILLIS, al 3-lea broker mondial.

Expirat
Office Assistant  -  gras savoye

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles