de ani Fără Frică...

Publicat 28 Iun 2008 | Reactualizat 27 Iul 2008 | Expiră 29 Iul 2008

OFFICE ASSISTANT

Confidential
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta intr-un post similar
- persoana dinamica, proactiva, comunicativa, constiincioasa, foarte organizata
- capabila sa execute o sarcina in timp util
- limba engleza: avansat
- studii superioare terminate (sau studenta la id)
- program full time
- sa conoasca foarte bine pachetul office( word, excel, internet, power point)

Descrierea jobului

- transferul apelurilor catre celelalte departamente
- organizarea calatoriilor de afaceri
- interactiune cu furnizorii
- interactiune cu banca (plata facturilor si a altor cheltuieli)
- administrarea consumabilelor in birou
- traducerea de texte din limba engleza
- asigurarea suportului pentru celelalte departamente
- clasificarea documentelor (contracte, facturi etc)
- organizarea registrului de intrari/iesiri
- administrarea unor documente contabile (nu necesita studii de specialitate) in engleza (pe baza de format standard)
- suport in organizarea de evenimente interne

Descrierea companiei

MULTINATIONALA IN DOMENIUL SOFTWARE
- salariu motivant
- posibilitati de invatare, formare profesionala la locul de munca

Expirat
OFFICE ASSISTANT  -  Confidential

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles