OFFICE ASSISTANT

Suinscorni S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

BioAgroktima SRL caută în prezent un asistent de birou extrem de organizat și responsabil în ILFOV, TUNARI pentru a se alătura organizației noastre în creștere. În această poziție, vei îndeplini sarcini de serviciu, vei răspunde la telefoane și vei sorta corespondența. Alte sarcini vor include asistarea managerilor de birou și a directorilor cu pregătirea documentelor, organizarea dosarelor, gestionarea documentelor existente și, în general, menținerea biroului organizat, ordonat și funcțional fără probleme.

Descrierea jobului

Această poziție va include următoarele responsabilități și funcții de zi cu zi, dar nu se limitează la:
• Îndeplinește sarcini de birou, preia memorii, păstrează dosare și organizează documente; fotocopie, depunere etc. după caz
• Asistență în planificarea evenimentelor companiei, întâlnirilor, prânzurilor și activităților de team building ale angajaților sau proiecte speciale
• Ajută la pregătirea rapoartelor, prezentărilor și datelor
• Gestionați și mențineți fișierele, înregistrările și corespondența pentru întâlniri
• Tastați documente, schițe și rapoarte
• Aranjați programe pentru spațiul de întâlnire și sălile de conferințe
• Actualizați calendarele personalului și organizați programele
• Pregătiți informații și cercetări pentru nevoile executive
• Achiziționați, urmăriți și facturați rechizite de birou
• Organizați și inventariați rechizitele de birou și comandați mai multe atunci când este necesar
• Asigurați-vă că facturile sunt plătite la timp
• Gestionați contractele și negocierile de preț cu furnizorii și furnizorii de servicii
• Efectuarea sarcinilor de contabilitate, cum ar fi facturarea, monitorizarea conturilor de încasat și urmărirea bugetului.
• Menținerea fișierelor generale ale biroului, inclusiv fișierele de locuri de muncă, fișierele furnizorilor și alte fișiere legate de operațiunile companiei.

Candidatul de succes ar avea în mod ideal următoarele calificări și experiențe:

• Diploma de liceu sau echivalent; de preferat diplomă de asociat sau de licență

• 1 până la 3 ani experiență în gestionarea responsabilităților de birou, experiență în serviciul clienți sau în domeniul conexe
• Cunoștințe competente de calculator, inclusiv Microsoft Office Suite (Word, PowerPoint și Excel); programarea întâlnirilor/actualizarea calendarelor
• Excelente abilități de comunicare scrisă și verbală în limba engleză
• Multitasker foarte organizat, care lucrează bine într-un mediu cu ritm rapid
• Dorința de a învăța și de a crește împreună cu compania
• Abilități de multi-tasking și de gestionare a timpului, cu capacitatea de a priori tiză sarcinile.

Ceea ce oferim
• Un salariu competitiv bazat pe experiența și calificările candidatului de succes,
• Mediu de lucru incluziv,
• Muncă dinamică și provocatoare pentru persoane talentate.
Acest post va rămâne publicat până la ocupare. Deși apreciem toate cererile pe care le primim, doar candidații aflați în considerare vor fi contactați.
Tip job: cu normă întreagă
Publicat 19 Apr. 2022 Expiră 19 Mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos