Publicat 24 Aug 2021 | Reactualizat 23 Sep 2021 | Expiră 24 Sep 2021

Office Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Ai studii superioare in curs de finalizare sau finalizate?
  • Ai cunostinte de operare PC (Ms Office)?
  • Iti place sa lucrezi cu oameni, documente si cifre?
  • Esti o persoana organizata si cu atentie la detalii?
  • Ai o atitudine pozitiva si focusata pe solutii?
  • Poti sa lucrezi full time, in 2 schimburi (08:30- 16:30 | 10.00- 18.30)?
  • Vorbesti si scrii in engleza, la nivel avansat?

Descrierea jobului

  • Reprezinti compania in relatia cu vizitatorii si asiguri protocolul necesar;
  • Gestionezi corespondenta fizica & electronica si activitatile de curierat/coletarie;
  • Gestionezi activitatile de aprovizionare cu produse protocol, papetarie, consumabile etc;
  • Gestionezi apelurile telefonice in sensul solutionarii sau directionarii catre persoanele avizate;
  • Gestionezi sistemele interne de gestionare a cardurilor de acces, rezervare sali, mentenanta, etc;
  • Gestionezi documente interne in sensul traducerii, obtinerii semnaturilor, completarii documentelor model, arhivarii, precum si a inregistrarii, scanarii, laminarii, copierii, etc;
  • Gestionezi rezervari de bilete de avion, rezervari camere hotel, transferuri, etc;
  • Completezi rapoarte centralizatoare referitoare la corespondenta, stocuri, date de contact angajati, restaurante, etc;
  • Asiguri suport in organizarea de evenimente si in derularea proiectelor in curs.

Sphera Franchise Group S.A. este un holding ce reunește sub umbrela sa companiile care operează în sistem de franciză brandurile KFC, Pizza Hut, Pizza Hut Delivery și Taco Bell în România, KFC în Republica Moldova şi KFC în Italia.

Expirat
Office Assistant  -  SPHERA FRANCHISE GROUP SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles