Publicat 16 Iun 2020 | Reactualizat 07 Iul 2020 | Expiră 16 Iul 2020

Office Assistant

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Office / Back-office / Secretariat, Relatii clienti / Call center, Management, Marketing, Imobiliare

Candidatul ideal

Avem nevoie de tine ca sa intregim compania Villago !
Suntem in cautarea unei persoane care sa se alature echipei noastre de suport administrativ, in pozitia de Office Assistant.
Daca ai deprinderi avansate de comunicare si relationare, proactiva si capabila sa faci fata simultan unor sarcini multiple, o persoana cu bune abilitati de organizare si care manifesta in mod natural si permanent amabilitate si acuratete in executie, hai sa ne cunoastem!

Descrierea jobului

-preluare si directionare apeluri telefonice;
-abilitati specifice de office assistant pentru intreaga gama de activitati specifice de birou;
-abilitati avansate de comunicare si public relations, cu respectarea standardelor de conduita, comunicare si reprezentare specifice unui nivel ridicat de profesionalism specific organizatiilor multinationale;
-abilitati avansate de secretariat, inclusiv de management al documentelor;
-utilizator experiment PC- suita de programe MS Office, Word, Excel, Power Point, Internet( abilitati de research adecvat) precum si alte aplicatii de lucru/programe specifice utilizate de companie;
-abilitati de organizare si management al timpului, efectuarea cu atentie si rigurozitate a unor sarcini cu caracter repetitiv, respectiv respectarea unor proceduri interne specifice de lucru;

Ne dorim sa faci parte din compania Villago pentru a pune in practica valorile care ne insufletesc!
- Oferim un pachet salarial motivant
-Formare si dezvoltare
-Mediu de lucru placut si conditii bune de munca
- Prime in functie de performanta
-program L-V : 9-18

Compania Villago activeaza in domeniul imobiliar, cu o experienta pe zona de rezidential de peste 10 ani.
Actionam pentru a obtine rezultate in activitatea de zi cu zi. Actionam pentru a evolua in fiecare zi, sa fim cei mai buni. Cultivam calitatea si oferim servicii de calitate clientilor nostri. Comunicam deschis si incurajam relatiile de incredere.
Avem parteneriate cu unii dintre cei mai importanti dezvoltatori, colaborari cu companii si organizatii de notorietate.
Suntem o echipa tanara, dar cu o baza puternica, principii stabile si o structura organizationala de succes!

Office Assistant  -  Villago Properties S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles